home   e-mail   admin  
Загальна інформація
Реєстрація
Тези
Програма
Запрошені доповіді
Організаційний комітет
Проживання
Контакти
 
  Фотоальбом
2009 рік
2010 рік
2011 рік
2012 рік
2013 рік
2014 рік
2015 рік
2016 рік
2017 рік
2018 рік

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ СЦИНТИЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ


ШКОЛА-СЕМІНАР для молодих вчених
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ 
ДЛЯ ТЕХНІЧНИХ ТА БІОМЕДИЧНИХ ЗАСТОСУВАНЬ

 


 

Шановні колеги!


Запрошуємо Вас взяти участь в роботі міжнародної школи-семінару для молодих вчених «Функціональні матеріали для технічних та біомедичних застосувань», що є продовженням відомої школи-семінару «Сцинтиляційні процеси та матеріали для реєстрації іонізуючого випромінення» та приурочена до 100-річчя Національної академії наук України. Даний захід буде проходити 05 - 08 вересеня 2018 року на території розважально-оздоровчого комплексу "Елат" (сел. Мартове, Печенізький район, Харківська область).


Тематичні напрямки:
 
1. Фізика сцинтиляційних процесів 
2. Сцинтиляційні матеріали та детектори
3. Люмінесцентні властивості нанорозмірних систем
4. Люмінесцентні технології в біології та медицині
 
Реєстрація учасників школи-семінару починається 05 вересня 2018 р в Інституті сцинтиляційних матеріалів НАН України за адресою: м Харків, проспект Науки, 60.
 
Вік учасників школи-семінару - до 35 років.

До наукової програми школи-семінару включені лекції провідних фахівців з актуальних проблем росту кристалів, застосування функціональних матеріалів, фізики нанорозмірних систем, застосування люмінесцентних методів в медичній діагностиці та біологічних дослідженнях.

Учасникам школи-семінару надається можливість викласти свої оригінальні наукові результати в формі усних повідомлень ( до 15 хвилин). Кращі статті за матеріалами доповідей будуть рекомендовані до опублікування в журналі "Functional Materials". Правила для авторів представлені на веб-сайті журналу.

Робочі мови школи-семінару: українська, російська, англійська.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму  та подати тези доповіді.

 

Строк закінчення реєстрації і подачі тез - до 20 липня 2018 р.

Витрати, пов'язані з оплатою проїзних квитків (до м. Харкова та назад), харчування і проживання несуть учасники і організації, що їх відряджають .

Реєстраційний внесок учасника школи-семінару становить 200 грн. Для студентів 100 грн. Оплата внеску проводиться по прибуттю на школу-семінар.

 

До зустрічі на школі-семінарі!